پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان از تشدید طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف یک هزار و926 انواع کالای قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال از یک دستگاه اتوبوس خبر داد.
سردار محمدرضا میرحیدری گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز با تلاش شبانه روزی و اشرافیت بر حوزه استحفاظی و کنترل و پایش خودروهای عبور به یک دستگاه اتوبوس "ولوو" که از جنوب عازم تهران بود مشکوک و آن را جهت بازرسی متوقف کردند.
وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی و در بازرسی از خودروی مورد نظر یک هزار و926 قلم انواع کالای خارجی و فاقد اسناد مثبته گمرکی و ظن به قاچاق شامل، ابزار جراحی، قطعات موتورخودرو، جک کامیون و ...از جاسازی در داخل خودرو کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه کارشناسان مربوطه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از 4 میلیارد برآورد کردند، ادامه داد: در این رابطه 2 نفر دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.
فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر به عنوان یکی از ماموریت های اصلی نیروی انتظامی است که با جدیت و قاطعیت بیش از پیش با این موضوع مقابله خواهیم کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b