ایرنا/ ۱۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در قزوین توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شد.
جانشین فرماندهی انتظامی قزوین اظهار داشت: با اقدام‌های اطلاعاتی انجام شده از سوی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و کسب اطلاع از انتقال مقادیری مواد به قزوین از سوی یک قاچاقچی، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ داود عبدالمالکی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، سرانجام موفق به شناسایی محل فعالیت این قاچاقچی موادمخدر شدند.
این مسئول انتظامی اضافه کرد: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی و انجام گشت‌های نامحسوس و مراقبت‌های لازم، فرد مورد نظر را که با یک کوله پشتی در حال انتقال موادمخدر بود را در اقدامی ضربتی دستگیر و در بازرسی از نامبرده ۱۵ کیلوگرم مواد از نوع تریاک را که به صورت بسته‌بندی شده بود را کشف و متهم را نیز به مقر پلیس انتقال دادند.
به گفته وی، در بازرسی از منزل متهم یک دستگاه ترازوی توزین موادمخدر نیز کشف و ضبط شد.
سرهنگ عبدالمالکی با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی، تاکید کرد: از شهروندان خواست داریم تا برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی پلیس را همراهی کرده و در صورت هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9