فارس/سیدموسی خادمی ظهر امروز در جلسه آئین افتتاحیه ششمین دوره کارگاه‌های تخصصی تشکل‌های اجتماعی زنان منطقه غرب کشور، اظهار کرد: یکی از بزرگترین دستاوردهای دولت توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد است، چراکه پیش از این به فعالیت و تعداد این تشکل‌ها توجه زیادی صورت نمی‌گرفت.
استاندار لرستان، سازمان‌های مردم‌نهاد را نهادهای واسط بین دولت و مردم خواند و افزود: برگزاری کارگاه‌های تخصصی تشکل‌های اجتماعی فرصتی در جهت تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد به ویژه در حوزه زنان است.
خادمی بیان داشت: در سیل اخیر لرستان حضور تشکل‌ها در کمک‌ و امدادرسانی به مردم و خصوصا زنان نقش تعیین کننده‌ای داشت.
وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت زنان توانمند در حوزه‌های مختلف اداری، گفت: سعی شده در استان از زنان در عرصه‌های مدیریتی، اقتصادی و فرهنگی استفاده کرد، ضمن اینکه این مهم در ایجاد انگیزه برای توانمندکردن دیگر زنان خواهد شد.
استاندار لرستان اظهار داشت: در طول دو سال اخیر ۷۳ نفر از بانوان در حوزه مدیریت‌های میانی استان به کار گرفته شده، ضمن اینکه لرستان رتبه هفتم را در بین دیگر استان‌های کشور از نظر به‌کارگیری بانوان در عرصه‌های اداری دارد.
خادمی با بیان اینکه سهم بانوان بایستی بیش از پیش افزایش یابد، گفت: باید اعضای بیشتری از شورای اداری استان را خانم‌ها تشکیل دهند که این اتفاق رخ خواهد داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9