باشگاه خبرنگاران/در نشست اعضای ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان و هماهنگی راهپیمایی حمایت از جمعه‌های بازگشت فلسطین در استان مرکزی مقرر شد همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تجمع اقشار مختلف مردم در میدان سرداران اراک و راهپیمایی به سمت مصلی بیت المقدس این شهر و همزمان در ۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار شود.
حجت الاسلام دانشی گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی حمایت از جمعه‌های بازگشت فلسطین هر جمعه در یکی از استان‌ها این راهپیمایی در استان مرکزی در ۱۷ آبان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار خواهد شد.
اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی هم در این مراسم ۱۳ آبان را روز وحدت ملی مسلمانان در مقابل استکبار جهانی دانست و گفت: این روز نه تنها روز دانش آموز بلکه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که علاوه بر حضور دانش آموزان در این روز بایستی تمامی اقشار مختلف مردم حضور داشته باشند و همانطور که استکبار دشمنی خود را به ملت ایران نشان دادند ما هم دشمنی و کینه خود را از استکبار جهانی اعلام کنیم.
اکرمی افزود: در روز ملی استکبار جهانی نیاز به یک تولید محتوا داریم که مشخص شود دشمن اصلی ایران کجاست و تحریم‌ها و ظلمی که علیه مردم ایران انجام می‌شود تبیین شود و با بیانی رسا در روز ۱۳ آبان به وحدت مردم عمق بیشتری ببخشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f