تسنیم/شکور پورحسین در جلسه شورای اداری شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: اهمیت به رفع مشکلات آب‌های روستایی استان اردبیل به عنوان یک اولویت اساسی مطرح است و یکی از مطالبات به حق روستاییان برطرف شدن مشکل تامین آب شرب است که در این زمینه باید برنامه‌های مناسبی تدوین شود.
وی از اختصاص 510 میلیارد تومان برای آب روستایی استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: در حال حاضر پیگیر برطرف شدن مشکلات آب و فاضلاب روستایی منطقه هستیم و امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های مربوطه نیز نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا با تامین اعتبارات لازم بتوانیم در این زمینه ورود پیدا کرده و مشکلات موجود را در این حوزه به حداقل برسانیم.
نماینده مردم پارس آباد و بیله‌سوار در مجلس از اهمیت اتمام عملیات پایاب سد خداآفرین به عنوان مطالبات جدی مردم در سفر ریاست جمهوری خبر داد و بیان کرد: عملیات پایاب سد خداآفرین در 36 هزار و 700 هکتار از اراضی منطقه مغان انجام شده و در سفر رئیس جمهور به استان اجرای پایاب سد خداآفرین تا 62 هزار هکتار از اراضی مغان مطالبه می‌شود.
پورحسین بیان کرد: تکمیل زیرساخت‌های گمرک و پایانه مرزی شهرستان بیله‌سوار را نیز با جدیت ویژه پیگیری می‌کنیم و نیز بازنگری حق‌آبه ارس در دستور کار قرار دارد که در این زمینه جلساتی با وزیر نیرو برگزار شده و انتظار می‌رود مشکلات موجود در این زمینه هر چه سریع‌تر برطرف شود.
وی تصریح کرد: تصویب منطقه آزاد تجاری و برخورداری از ظرفیت‌های آن نیز برای ما یک اولویت مهم است و می‌تواند نقش اساسی در تحقق اقتصاد و اشتغال منطقه ایفا کند چراکه بدون شک منطقه آزاد تجاری راه نجات شهرستان‌های مرزی استان به شمار می‌رود که در صورت توجه به این ظرفیت‌ها آینده‌ای روشن را برای منطقه تصور می‌کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253