باشگاه خبرنگاران/بخشدار چاه‌ دادخدا قلعه‌ گنج گفت: یک نفر بر اثر طغیان رودخانه رمشک جان باخت.
مجید احمدی گفت: به دلیل طغیان رودخانه فصلی شهر رمشک و توجه نکردن به اخطاریه‌های صادره در خصوص احتمال وقوع بارندگی و طغیان رودخانه‌های فصلی، یکی از اهالی رمشک هنگام عبور از رودخانه جان خود را از دست داد.
او افزود: همچنین یک دستگاه خودروی سواری پژو در مسیر رودخانه گرفتار شد، اما بلافاصله سرنشینان این خودرو با کمک و مساعدت مردم و شهرداری رمشک نجات پیدا کردند.
احمدی بیان کرد: با توجه به اینکه سامانه بارشی در استان فعال و طغیان رودخانه‌های فصلی دور انتظار نبود هشدار‌های لازم در این خصوص انجام گرفته بود و از اهالی روستا‌ها خواسته بودیم از رفتن به مناطق مرتفع و حاشیه رودخانه‌ها خوداری کنند.
بخشدار چاه دادخداتصریح کرد: با وجود صدور هشدار‌های اداره هواشناسی، متاسفانه شاهد این هستیم که نکات ایمنی توسط برخی از همشهریان رعایت نمی‌شود.
پردل رئیسی شهردار رمشک نیز بیان داشت: چمل غریبی فرزند محمد، مردی با حدود چهل سال سن عصر امروز ۲۰۰ متر پایین‌تر از پل رمشک حین عبور از رودخانه جان خود را از دست می‌دهد و جسد وی دو ساعت بعد از حادثه در حوالی روستای گارو پیدا شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00