فارس/حجت الاسلام علیرضا سلیمی در پاسخ به دلایل حضور کارشناسان تقسیمات کشوری در دلیجان اظهار کرد: اخباری مبنی بر حضور این کارشناسان به گوش می رسد اما باید پرسید چرا این کارشناسان بدون اطلاع رسانی به منطقه آمده اند؟ هدف آنها چه بوده و چه تصمیمی گرفته اند؟
وی تصریح کرد: برخی مسوولان شهرستان دلیجان آنها را همراهی کرده اند، دلیل این همراهی چیست و چرا به نماینده مردم حضور این کارشناسان را اطلاع نداده اند؟ و چرا از جلسه خبر و ‌عکسی منتشر نکرده اند ‌و محرمانه و دزدکی آمده و رفته اند؟
نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس گفت: به وزیر کشور هشدار می دهم اجازه جدا شدن یک میلیمتر از حوزه دلیجان را نخواهیم داد، امروز سال ۷۵ نیست که مقدس ترین نقطه شهرستان دلیجان و بلکه استان مرکزی را جدا کردید، هرچند با تماس با برخی مسوولان آنها هرگونه تغییر در خطوط مرزی را انکار و آن را شایعه دانستند اما چرا به‌صورت مخفیانه این سفر صورت پذیرفت ‌و هدف از آن چه بود؟
سلیمی گفت: آیا وزیر می داند هرگونه تعرض به خاک دلیجان استیضاح وی را در پی خواهد داشت؟ مراقب باشند پوست خربزه زیر پای وی نگذارند، در همین جا به مسوولان استانی هم می‌گویم اجازه ندهید به منطقه اردهال بی مهری صورت پذیرد؟
وی تاکید کرد: دوسال قبل که مباحثی در این راستا مطرح شد با موضع قاطع در صحن مجلس آن را به بایگانی فرستادم، حتما در صحن باز موضع جدی خواهم گرفت و از ظرفیت مجمع نمایندگان نیز بهره خواهم جست.
سلیمی افزود: به برخی که برای انتخابات اسفند این مباحث را مطرح کرده اند نیز می گویم این مسایل برای شما کارنامه درست نمی کند، دست از این اقدامات بردارید مردم با این مسایل به اشتباه نخواهند افتاد، سیاست دولت هم در حال حاضر پرهیز از طرح مباحث این چنینی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f