دفاع مقدس/جمعی از ورزشکاران و موتورسوران اراکی با طی کردن مسیر امامزادگان عبدالله(ع) و آمنه خاتون(س) به سمت دهکده مقاومت از اقدام ارزشمند مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس حمایت کردند.
در این رژه بیش از ۵۰ موتور سوار و بیش ۱۰۰ دوچرخه سوار با حمل پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، تصویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و تصویر جمله شایسته مهدی ترابی «تن‌ها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» با حرکت در این شهر از این اقدام ارزشمند حمایت کردند.

حمایت

در پایان نیز جمعی از ورزشکاران، قهرمانان و موتورسوران اراکی با صدور بیانیه‌ای از اقدام ارزشمند مهدی ترابی، ملی پوش فوتبالیست کشورمان حمایت کردند.
در این بیانیه آمده است: حرکت زیبا و به موقع مهدی ترابی فوتبالیست ملی پوش کشورمان نشان داد که جوانان، ورزشکاران و نخبگان ورزشی و انقلابی همسو و همراه با سایر اقشار جامعه پشتیبان ولایت و رهبری هستند.
ما ورزشکاران، قهرمانان و نخبگان ورزشی اراکی حمایت خود را از این اقدام اثرگذار و هوشمندانه مهدی ترابی ورزشکار ولایتمدار و با بصیرت که شعار «تن‌ها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» پیام خود را به گوش جهانیان رسانده است اعلام می‌کنیم.
دهکده مقاومت اراک ابتدای جاده اراک - خمین واقع شده که پیست موتورسواری به مساحت ۲۵۰ در ۱۰۰ متر، در فضای ۲.۵ هکتار قابلیت آموزش موتور کراس از مبتدی تا قهرمانی را دارد؛ ضمن اینکه برای برگزاری مسابقات بین المللی، ملی و برگزاری اردو‌های تیم ملی یک پیست موتور سواری کاملا استاندارد به شمار می‌رود.
مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس پس از گلزنی برابر پیکان نوشته‌ای را بر پیراهن خود به نمایش گذاشت که در فضای مجازی با بازخورد‌های مختلفی روبه‌رو شد.
«تن‌ها راه نجات کشور= اطاعت از رهبری» عبارت و شعاری بود که بر پیراهن این فوتبالیست نوشته شده بود؛ بسیاری از افراد این نوشته را شعاری سیاسی تلقی کرده و این اقدام ترابی را متهم کردند و در فضای مجازی هجمه‌های بسیاری متوجه او شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f