ایسنا/معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان طی هفته جاری روند کاهشی خواهد داشت، به طوری که برای صبح روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱ تا ۲ درجه سردتر می‌شود.
مهرداد قطره اظهار کرد: صبح امروز دمای هوای شهرکرد ۴ درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین مراکز استان کشور و خنک‌ترین نقطه استان بود و دمای سایر نقاط استان صفر و زیر صفر گزارش شد.
وی افزود: دمای هوای استان طی هفته جاری روند کاهشی خواهد داشت، به طوری که برای صبح روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱ تا ۲ درجه سردتر می‌شود.
قطره با اشاره به اینکه برای هفته جاری بارشی برای استان پیش‌بینی نشده است، تصریح کرد: روز دوشنبه هفته جاری امکان رگبار پراکنده برای مناطق جنوبی استان دور از انتظار نخواهد بود.
وی با اشاره به آغاز بارش‌های خوب در استان طی سال زراعی جاری، گفت: بارش‌های موثر استان از نیمه دوم آبان‌ماه تا اواسط آذرماه خواهد بود.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان خاطرنشان کرد: متوسط بارش‌ها در استان از ابتدای مهرماه تاکنون به ۲۲ میلی‌متر رسیده که نسبت به میانگین بلندمدت ۵ درصد افزایش داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3