تسنیم/شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به اخطاریه‌های هواشناسی استان، درباره به وقوع سیلاب‌های ناگهانی در مناطق کوهستانی و شیبدار استان هشدار داد.
با توجه به اخطاریه اداره کل هواشناسی استان، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و وقوع سیلاب در استان به ویژه در دره‌ها و مناطق کوهستانی در روز یکشنبه 12 آبان ماه و روزهای آینده وجود دارد.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اخطاریه جوی شماره 12 اداره کل هواشناسی استان، از شنبه شب ( 11 آبان) تا بامداد روز دوشنبه ( 13 آبان) بارش شدید باران، رعد و برق، وزش باد شدید و کاهش دما در سطح استان پیش‌بینی شده است بنابراین در این مدت به علت وقوع رگبارهای شدید محلی و نقطه‌ای، احتمال وقوع سیلاب به ویژه در نواحی غربی و کوهپایه‌ای استان دور از انتظار نیست.
همچنین شرکت آب منطقه‌ای گلستان از مردم و گردشگران خواست در حاشیه رودخانه‌های دایمی و فصلی استان توقف نکنند و همچنان از نزدیک شدن به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، مخازن سدها و مناطق مستعد وقوع سیل خودداری کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید