ایرنا/ برای رفع آبگرفتگی زیر پل راه آهن ضیاء آباد به تاکستان باید اعتبارات لازم را تامین شود.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان تاکستان اظهار داشت: هرساله با فرارسیدن بارش‌های فصلی در شهرستان تاکستان با معضل آب‌گرفتگی در زیرگذر پل راه‌آهن (سه‌راهی ضیاءآباد) روبرو هستیم.
سعید رحمانی افزود: متولی رفع این آبگرفتگی در شهرستان تاکستان شرکت راه‌آهن است، اما چون مردم این شهر در ترددهای خودشان با مشکل مواجه می‌شوند، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با لوله‌گذاری و پمپ آب‌های به جا مانده در زیرپل را تخلیه می‌کند.
وی با بیان اینکه مشکل آبگرفتگی زیر پل راه آهن ضیاء آباد، فقدان چاه‌های جذبی است، اظهار داشت: چاه‌های جذبی کار گذاشته شده در زیر پل راه‌آهن ضیاء آباد بسیار کوچک است و نسبت به ریزش آب در این منطقه پاسخگو نیست.
رحمانی به تشکیل نشست‌های متعدد با فرمانداری و عوامل شهری تاکستان در خصوص این معضل اشاره کرد و گفت: در نشست آخر پیشنهاد شد که تامین اعتبار لازم برای حفر چاه جذبی صورت پذیرد و تا وصول اعتبارت راهداری با لوله و پمپ سعی می‌کند مشکل مردم را برطرف کند.
چندی پیش در فضای مجازی فیلمی منتشر شده بود که آبگرفتگی در زیرپل راه آهن ضیاء آباد به تاکستان مسیر را برای تردد خودروها دشوار ساخته و شهروندان از این موضوع اعلام نارضایتی دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9