فارس/ یوسف امیدی رئیس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان ایلام گفت: تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی و مجامع عمومی ممنوع است.
وی افزود: طی نشستی که در خصوص این موضوع با حضور دادستان ایلام و رئیس پلیس فتا برگزار شد مقرر شد داوطلبانی که خود یا هوادارانشان اقدام به تبلیغات زود هنگام در فضای مجازی و مجامع عمومی کنند ابتدا تذکر داده شده و سپس در صورت تکرار از طریق دستگاه قضا با آنان برخورد می‌شود.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان ایلام ادامه داد: تاکنون بر اساس اعلام فرمانداران ۱۲۱ نفر نامزد احتمالی حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان هستند.
امیدی بیان داشت: ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی به‌طور رسمی از دهم آذرماه سال‌جاری آغاز و تا یک هفته ادامه دارد.
این مسوول استانی خاطرنشان کرد: در دوره گذشته ۱۰۷ نامزد آمادگی خود را برای حضور در مجلس دهم اعلام کرده که از این تعداد ۳ نفر به عنوان نماینده ایلام وارد مجلس شورای اسلامی شدند.
گفتنی است، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه سال‌جاری برگزار می شود؛ استان ایلام دارای سه کرسی از صندلی های مجلس شورای اسلامی است.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a