ایرنا/کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته به دنبال خروج سامانه بارشی از این استان دمای هوا بین ۳ تا ۵ درجه کاهش پیدا کرد.
محمدرضا انصاری افزود: براساس داده‌های هواشناسی در این مدت جم با ۱۳ و بوشهر با ۲۱ درجه به ترتیب کمترین و بیشترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.
وی بیان کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم وزش باد شمالی طی امروز و فردا در استان بویژه در سواحل و روی خلیج فارس است.
انصاری ادامه داد: با این شرایط در سواحل مرکزی و جنوبی استان دریا تا حدودی مواج خواهد بود.
وی افزود: پیش بینی می‌شود در روز دوشنبه از سرعت وزش باد کاسته و به طور مجدد از روز سه‌شنبه سرعت باد با جهت شمال غربی بطور نسبی افزایش یابد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان این استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و وزش باد پیش‌بینی شده است.
انصاری ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر درساعت و در قسمت‌های جنوبی در سواحل و روی دریا در برخی ساعت‌ها ۱۶
تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ و در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ و در فاصله از ساحل ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.
انصاری گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۷:۰۵ ، مد ۱۳:۵۷ و جزر ۱۷:۰۱ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22