باشگاه خبرنگاران/سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طارم گفت: روز گذشته با دریافت مجوز قضایی طی بازدید از منزل فرد متخلف در روستای ده بهار شهرستان طارم مقداری گوشت کل شکار شده کشف و ضبط شد.
غلامرضا عباسی افزود: در پی تماس تلفنی یکی از همیاران محیط زیست مبنی بر شکار یک راس کل توسط یک فرد متخلف، با دریافت مجوز قضایی بازدید از منزل، محیط بانان محیط زیست به همراه نیرو‌های پلیس امنیت اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان از منزل فرد متخلف بازدید و شکارچی متخلف بازداشت شد.
وی ادامه داد: در بازدید از منزل فرد متخلف، مقداری گوشت و کله کل به همراه یک قبضه سلاح قاچاق، یک قبضه سلاح مجاز، ۲۳ تیر فشنگ، یک دستگاه دوربین چشمی و کمربند قطاری فشنگ کشف و ضبط شد.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست طارم با بیان اینکه فرد متخلف یک روز قبل از دستگیری در ارتفاعات دربند ده بهار واقع در منطقه شکار ممنوع خرمنه سر اقدام به شکار نموده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری همیاران محیط زیست فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
عباسی گفت: با کشف لاشه یک راس کل از منزل متخلف در مجموع سه فرد متخلف به جرم شکار سه راس کل و بز طی سال جاری در شهرستان طارم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده است.
او در پایان گفت: جریمه شکار کل و بز ۱۰۰ میلیون ریال می‌باشد که فرد متخلف می‌بایست نسبت به واریز آن اقدام کرده و علاوه بر آن مقامات قضایی از جنبه عمومی جرم نیز مجازاتی برای متخلفین در نظر خواهند گرفت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd