صدا و سیما/۳ صیاد متخلف در تالاب بین المللی چغاخور در شهرستان بروجن محکوم شدند.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گفت: ماموران یگان محیط زیست ۳ متخلف محیط زیستی تالاب بین المللی چغاخور شهرستان بروجن را دردو عملیات جداگانه دستگیر کردند.
شهرام احمدی افزود: ۲ نفر متخلف به جرم صید غیرمجاز ماهی در تالاب چغاخور، هرکدام به پرداخت مبلغ ده میلیون ریال جزای نقدی محکوم و وسایل کشف شده شامل یک عدد قایق ماهیگیری، ۲ دست لباس تالابی و ۲ عدد جلیغه نجات به نفع سازمان حفاظت محیط زیست ضبط شد.
وی افزود: در پرونده دیگر یک متخلف به جرم صید غیرمجاز ماهی به پرداخت ۱۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم و اموال کشف شده به نفع سازمان حفاظت محیط زیست ضبط شد.
احمدی گفت: در جریان این پرونده، پیگیری‌های حفاظت محیط زیست در خصوص تخریب اموال عمومی، دوربین چشمی و وسایل ارتباطی شخصی مأمور یگان حفاظت و تمرد متخلف نسبت به این مأمور در دادگاه تجدید نظر ادامه دارد.
مدیر کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: صیادان متخلف با مبادرت به صید غیرمجاز ماهی‌ها، جمعیت این نوع آبزی را کاهش داده و از طرفی زنجیره غذایی را برهم می‌زنند.
شهرام احمدی از دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف شکار و صید مراتب را از طریق شماره تلفن‌های ۱۵۴۰ و ۳۲۲۲۳۵۷۲ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3