آخرین خبر/ رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی از شناسایی و دستگیری عوامل شکار خرس و انتشار دهندگان تصاویر آن در فضای مجازی خبر داد.
سرهنگ کارآگاه اکبر نصرتی رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در تشریح این موضوع اظهار کرد: در پی انتشار تصاویر مربوط به جسد یک قلاده خرس در شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط افراد ناشناس بلافاصله موضوع با حساسیت بیشتر در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بررسی‌های فنی و پلیسی صورت گرفت در روند رسیدگی به موضوع، محرز گردید که گردانندگان این صفحه در شهرستان ماکو می‌باشد که موضوع با جدیت توسط پلیس فتا شهرستان ماکو و استان تحت رسیدگی قرار گرفت که نهایتا دو نفر خاطی توسط پلیس فتا شهرستان ماکو دستگیر شدند.
سرهنگ نصرتی خاطر نشان کرد: انتشار هر گونه تصاویر مربوط به حیوان آزاری در فضای مجازی رصد می شود و در صورت مشاهده هر گونه موارد مربوط به حیوان آزاری، با انتشار دهندگان این تصاویر برابر قانون برخورد جدی خواهد شد.
رئیس پلیس فتا آذربایجان‌غربی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه موارد مربوط به حیوان آزاری در فضای مجازی موضوع را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) به این پلیس اطلاع دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b