ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین گفت: با اجرای ۳۰۵ مورد گشت‌های نظارتی و بازرسی از سوی ماموران و بازرسان اداره صنعت، معدن، تجارت، طی مهر ماه، ۲۵ واحد متخلف این شهرستان با تشکیل پرونده، ۵۴ میلیون و ۱۷۸ هزار ریال جریمه شدند.
مهدی مرادی افزود: مهمترین تخلفات این واحدهای صنفی، عرضه خارج از شبکه، درج نکردن قیمت بر روی کالاها و گران فروشی و رعایت نکردن موازین بهداشتی است.
وی گفت: پس از شناسایی متخلفان و تایید بازرسان با تکمیل پرونده در تعزیرات حکومتی این واحدها محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین اظهار داشت: همچنین در مهر ماه ۲۷ گشت مشترک بر واحدهای صنفی انجام شده و تعداد گزارش های ثبت شده از طریق سامانه ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت نیز ۴۲ مورد بوده که در کمترین زمان ممکن از سوی بازرسان به این شکایت ها رسیدگی شده است.
وی ادامه داد: همچنین با انجام ۱۸۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی توسط اتاق اصناف در مهر ماه، ۱۹ مورد واحد متخلف شناسایی شده و با تشکیل پرونده به ۱۸ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
وی گفت: طی مهرماه در مجموع ۱۲ و نیم تن شکر، ۲۵ تن برنج، ۵۰۰ کیلوگرم چای، ۵۰۰ کیلوگرم نخود، ۵۰۰ کیلوگرم عدس، ۲۰ تن شکر و ۱۰ تن روغن و ۱۲ و نیم تن قند با قیمت تعادلی بین موکب های شهرستان به منظور پذیرایی و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی توزیع شد.
وی در پایان خواستار همکاری بیشتر مردم برای ارسال گزارش تخلف واحدهای صنفی برای برخورد قاطع با اخلال گران بازار و تخلفات احتمالی سودجویان شد و افزود: در برخورد با اخلال کنندگان اقتصادی و برهم زنندگان بازار هیچ اغماضی نخواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246