بسیج پرس/ فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ایجاد آسایش، آرامش و خدمت‌رسانی به مردم متدین استان از محورهای اصلی برگزاری این رزمایش بود.
سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری امروز ، رزمایش الی بیت المقدس را ارمغان‌دهنده آسایش، آرامش و خدمت‌رسانی به مردم متدین استان دانست و اظهار کرد: این مقوله‌ها از محورهای اصلی برگزاری رزمایش بود، از طرف دیگر ارتقای توان رزمی بسیجیان در حوزه‌های دفاعی، امنیتی و امدادی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش به شمار می‌رود.
وی گفت: پیام رزمایش الی بیت‌المقدس برای مردم متدین و انقلابی استان آرامش و امنیت منطقه بوده و به مردم اعلام می‌‌کنیم که ما به عنوان بسیجیان استان برای انجام هر نوع اموریتی برای حفظ امنیت آذربایجان غربی آمادگی داریم.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: پیام این رزمایش برای دشمنان نیز این بود که دریا و اقیانوس بی‌کران بسیج در استان آذربایجان غربی و کشور همواره آموزش دیده و پا در رکاب برای خدمت به مردم تحت ولایت ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری می‌باشد.
این مسوول اضافه کرد: بسیجیان آماده جانفشانی، جانبازی و فداکاری هستند و دشمنان بدانند هر آن اگر به مخیله مریض‌شان تفکر تعدی به مرزها و ایجاد اغتشاش در شهرها خطور کند، با اراده و مشت فولادین مردم و بسیجیان مواجه خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b