پایگاه خبری پلیس/سرپرست پلیس راهور استان گیلان از واژگونی یک دستگاه پراید در منطقه گلسار رشت و مجروح شدن 6 تن در این حادثه خبر داد.
سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در منطقه گلسار شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه پراید به رانندگی زن 25 ساله ای در حال تردد در بلوار گلایل منطقه گلسار واژگون شده است.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه راننده به همراه 5 سرنشین خودرو پراید مجروح شدند بیان داشت: 4 تن از مجروحان در محل مداوا و 2 نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ طالبی گفت: کارشناسان علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در هوای بارانی و لغزنده بودن جاده اعلام کرده‌اند.
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان در پایان خاطرنشان کرد: در ماده 129 آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی به رانندگان تاکید شده است که در موارد خاص به ویژه هوای بارانی باید با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا در مواقع خطر توانایی کنترل وسیله نقلیه و انجام عکس‌العمل مناسب برای پیشگیری از وقوع حادثه را داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0