شمال نیوز/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: سوخت رسانی زمستانی با ذخیره کافی در انبار‌های منطقه ساری بدون مشکل انجام می‌شود.
سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: با توجه به ذخیره سازی کافی انواع فرآورده‌های نفتی در انبار نفت ساری هیچ مشکلی در سوخت‌رسانی وجود ندارد.
او به تعامل و ارتباط لازم با مسئولان محلی و نمایندگان، نظارت بیشتر منطقه در تحویل سوخت به بخش‌های مختلف مصرف و آمادگی برای تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ییلاقی اشاره کرد و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی منطقه ساری و نواحی تابعه، این شرکت در ۶ ماه دوم امسال با ذخیره سازی مطلوب درماه‌های قبل هیچ دغدغه‌ای ندارد.
رجب پور با بیان اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، گفت: حضور موثر روسای نواحی همکاران آن‌ها در ارائه خدمات مطلوب به مردم در مناطق صعب العبور با بازدید‌ها و نظارت کافی بر عملکرد توزیع کنندگان سوخت در فصل سرما ضروری است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری بر نظارت کارشناسان منطقه در تحویل مقدار سوخت به بخش‌های مختلف استان تاکید کرد.
رجب پور افزود: با برنامه ریزی انجام شده تدابیری برای سوخت رسانی مطلوب به مناطق سردسیر و برف گیر قبل ازشروع فصل سرما انجام شده است و روستا‌های ییلاقی و صعب العبور نگران تامین سوخت نیمه دوم سال خود نباشند.
او با اشاره به سختی‌های سوخت رسانی به مناطق صعب العبور نواحی ساری، نکا، بهشهر، سوادکوه وآمل، گفت: مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ‌های اعلام شده، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی‌های محل سکونت خود اقدام کنند و این کار را به ماه‌های پایانی سال موکول نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9