شبستان/مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید، گفت: بارش باران در مناطق مختلف کشور و طی سه روز آینده ادامه دارد.
«صادق ضیاییان» درباره وضعیت هوای مناطق مختلف کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور، گفت: امروز در شمال غرب و سواحل دریای خزر بارش باران، گاهی با رعد و برق آغاز می شود.
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: یکشنبه ( 12 آبان) بارش در سواحل دریای خزر و شمال شرق ادامه خواهد داشت.
وی افزود: دوشنبه بارش پراکنده در سواحل دریای خزر، جنوب غرب، شمال فارس، بخش هایی از مرکز و دامنه های البرز در استان های قزوین، سمنان، البرز و تهران ادامه خواهد داشت. در این روز بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.
ضیاییان با بیان اینکه طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه دمای هوا 6 تا 8 درجه در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور کاهش می یابد.
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: روز دوشنبه برای دنیای نیمه شرقی کشور به ویژه استان های سیستان و بلوچستان و کرمان وزش باد شدید پیش بینی می شود.
وی درباره وضعیت هوای پایتخت طی روزهای آینده نیز گفت: آسمان تهران روز یکشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین زمان 20 درجه و در سردترین زمان 10 درجه بالای صفر پیش بینی می شود.
ضیاییان افزود: آسمان تهران روز دوشنبه ( 13 آبان) نیمه ابری در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا حدود 3 درجه سردتر می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c