بولتن نیوز/در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن، دیده می شود یک بیمار قلبی با همراهان خود مورد ضرب و شتم شدید پرسنل بیمارستان و نگهبان قرار می گیرند.
ماجرای عجیب درگیری و ضرب و شتم در یکی از بیمارستان های رضوانشهر، بازتاب های مختلفی به همراه داشته است.
نکته تأسف آور ماجرا آنجاست که یکی از نگهبانان بیمارستان، توسط پرستاران به بخش پرستاری فراخوانده می شود و نگهبان بدون هیچ سؤال و جوابی، پیراهن خود را درآورده و اقدام به ضرب و شتم بیمار مورد نظر و همراهان وی می کند.
در فیلم منتشر شده که گفته می شود، متعلق به یکی از بیمارستان های رضوانشهر است، این بیمار که ناراحتی قلبی دارد ساعت ۴۰ دقیقه بامداد با همراهان خود وارد بیمارستان می شود.
این در حالی است که کسی از کادر پرستاری در شیفت موردنظر حضور نداشته و بیمار ساعت‌ها منتظر می ماند، بدون آنکه هیچ یک از پرستاران و یا پرسنل بیمارستان، به سراغ او بروند.
بعد از مدتها انتظار، بیمار که شخصا به دنبال کسی برای پاسخگویی می رود، با اعتراض شدید و عجیب پرستاران مواجه شده و درگیری لفظی از همانجا آغاز می شود.
در این فیلم دیده می شود که پرستاران و کادر درمانی بیمارستان نه تنها اقدامی برای درمان بیمار به عمل نمی آورند بلکه با بی احترامی و درگیری لفظی و فیزیکی، پاسخ بیمار را می دهند!


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0