ایرنا/رییس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: هفت سارق مسلح احشام در سه عملیات پلیسی در این استان دستگیر شدند.
سرهنگ رضا زارعی گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد سارقان هفت تن بودند که پس از کتک کاری و بستن دست و پای نگهبانان، ۱۹۸ راس گوسفند را از یکی از روستاهای تابعه همدان سرقت کرده بودند.
رییس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: با به دست آمدن اطلاعاتی از همدستان متهم که در این سرقت ها شرکت داشتند آنها نیز شناسایی شدند که بیشتر آنها دارای سابقه سرقت بودند.
سرهنگ زارعی با اشاره به اینکه ماموران پس از شناسایی محل اختفای متهمان آنها را در سه عملیات جداگانه دستگیر کردند اضافه کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۱۵ فقره سرقت مسلحانه احشام اعتراف کردند که ۱۹۸ راس دام سرقتی کشف و به مال باخته تحویل شد.
وی از شناسایی و دستگیری ۲ سارق خودرو و پلاک در این استان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ سرقتی از مسیر تهران به همدان در حال حرکت است، ماموران گشت به این خودرو دستور ایست داده ولی راننده بدون توجه به دستور ایست از محل متواری شد که حین فرار با ۳ دستگاه خودروی دیگر برخورد و با ایراد خسارت به خودروهای مذکور به مسیر خود ادامه داد.
وی افزود: ماموران با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح خودرو را متوقف و هر ۲ سرنشین دارای سوابق متعدد کیفری را دستگیر کردند و در بازرسی از این خودرو سه جفت پلاک انتظامی مسروقه و ابراز آلات مربوط به سرقت خودرو کشف و متهمان به پلیس آگاهی منتقل شدند.
رییس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: در بازدید کارشناسان از خودروی سارقان، مشخص شد این خودرو سرقتی است و پلاک نیز از یک دستگاه خودروی دیگر سرقت و بر روی آن نصب شده است.
سرهنگ زارعی اضافه کرد: شگرد سارقان به همراه تصاویر آنان برای بررسی سرقت های احتمالی دیگر به پلیس های آگاهی سراسر کشور ارسال و متهمان با صدور قرار بازداشت روانه زندان شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e