آخرین خبر/ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زاهدان گفت: بیش از یک میلیارد و 80 میلیون ریال اعتبار در 6 ماه نخست امسال صرف ایمن سازی محور 70 کیلومتری زاهدان- سه راهی دشتک شد.
ذبیح الله میر اظهار داشت: این اداره جهت افزایش ایمنی مسیرها و کاهش تصادفات در این مدت اقدام به نصب ۶۰ عدد بشکه ایمنی، ۲۰۰ عدد بال کبوتری و علائم هشدار دهنده، انجام ۲۰ کیلومتر خط کشی ترمیم ۴۰ متر گاردریل، انجام خاک برداری نقاط مستعد لکه گیری و آسفالت در طول مسیر مواصلاتی زاهدان- سه راهی دشتک کرده که نتایج آن در زمان اندک اجرا در کاهش تصادفات محسوس بوده است.
وی ادامه داد: از آنجایی که ایمنی محورهای ارتباطی یکی از اهداف مهم و مورد توجه راهداری در راستای سلامت و امنیت مسافران و رانندگان در طی مسیر بشمار می رود این اداره با تمام توان و با بکارگیری همه امکانات، تجهیزات و ظرفیتها گام‌های ارزنده‌ای را جهت ایمن سازی و روان سازی ترافیک برداشته شده است.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زاهدان بیان کرد: جاده های ایمن و شبکه های حمل و نقل مطلوب از شاخص های توسعه یافتگی و از زیرساخت های است که در زمینه شکوفایی سایر بخش های اقتصادی را نیز فراهم می کند.
وی در پایان اجرای عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی را بسیار حیاتی و مهم برشمرد و گفت: روکش آسفالت، اجرای خط کشی، نصب تابلو‌ها و علائم، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه‌ها، شستشو و ترمیم تابلو‌ها از جمله عملیات و برنامه‌های اصلی عملیات راهداران بوده که به طور مستمر در حال اجرا می‌باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c