تسنیم/سرهنگ یوسف سپهوند با اشاره به کشف 25 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق اظهار داشت: در شهرستان خمین طی یکی از عملیات‌ها، پلیس در طول تحقیقات خود متوجه استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه غیر فعال در یک شهرک صنعتی شد.
وی افزود: ارزش این 25 دستگاه قاچاق بیش از 1 میلیارد ریال است که پس از بررسی‌ها پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به کشف بیش از 40 کیلوگرم ماده مخدر هم گفت: علاوه بر این، طی عملیات مشترکی با پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف 46 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و حشیش شدیم که در این عملیات پلیس قصد دستگیری 30 قاچاقچی را در دو استان دیگر کشور داشت.
سپهوند بیان کرد: در طول این عملیات، پلیس متوجه انتقال مقادیری مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان مواد مخدر به استان‌های مرکزی کشور شد.
وی ادامه داد:‌ در این عملیات یکی دو دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی استان فارس، شناسایی و در عملیاتی متوقف شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود:‌ در این عملیات دو قاچاقچی دستگیر و بیش از 20 کیلو گرم ماده مخدر حشیش در خودروهای آنان کشف شد، همچنین در این عملیات پلیس استان مرکزی موفق به شناسایی یک قاچاقچی مواد مخدر در اصفهان شد، در طی عملیاتی خودروی این فرد توقیف و بیش از 20 کیلوگرم تریاک که در کپسول گاز پنهان شده بود کشف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f