فارس/امیر مختاری اظهار کرد:‌ چند روز قبل خانمی جوان در تماس با مرکز فوریت های پلیس 110،‌ گزارشی از آزار و اذیتش توسط 3 جوان را اعلام کرد و با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله تیمی تخصصی از ماموران انتظامی شهرستان، تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک افزود: به گفته این خانم جوان، وی در یکی از خیابان های شهر به عنوان مسافر، سوار یک دستگاه خودروی سواری می شود که توسط 3 سرنشین خودرو مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.
این مقام انتظامی اضافه کرد:‌ بلافاصله اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی این افراد آغاز شد و در عملیات هایی جداگانه هر سه متهم این پرونده شناسایی و دستگیر شدند و 2 قطعه پلاک خودروی دیگر که آنان برای ارتکاب نیات شوم خود از آن استفاده می کنند، در بازرسی از وسیله نقلیه توقیفی آنان کشف شد.
مختاری اضافه کرد: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده و در پیگیری پرونده های پیشین در دیگر یگان های انتظامی، مشخص شد که این افراد دارای دو شاکی خانم دیگر هستند که به این روش مورد آزار و اذیت آنان قرار گرفته اند.
وی تصریح کرد:‌ با احضار دو شاکی دیگر پرونده، سرنشینان خودرو مورد شناسایی آنان نیز قرار گرفتند و در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با هر گونه هنجارشکنی و ایجاد خلل در نظم، امنیت و آرامش عمومی گفت:‌ شهروندان به منظور حفظ ایمنی خود، از ناوگان حمل و نقل عمومی برای ترددهای خود استفاده کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f