تجارت امروز/سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک شناور باری که حامل کالا قاچاق در حوزه دریایی عسلویه بود خبر داد.
فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور باری و دستگیری ناخدای شناور طی عملیاتی توسط مأمورین در حوزه کنگان خبر داد.سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک فروند شناور باری حامل محموله‌ی قاچاق در حوزه دریایی عسلویه طی عملیاتی که با کنترل شناوران و ملوانان ورودی در حوزه دریایی اقدام گردید، شناسایی شد.
وی افزود: پس از شناسایی و بازرسی تخصصی و دقیق محموله شناور، تعداد قابل توجهی کالای قاچاق شامل انواع پاور بانک، تلویزیون، لوازم الکترونیکی و قطعات یدکی خودرو کشف و ضبط گردید.
فرمانده دریابانی بوشهر با اشاره به دستگیری ناخدای شناور در این عملیات افزود: محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۲۳ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال ارزش دارد که به همراه متهم طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی گردید.
وی بیان کرد: برخورد قاطعانه با پدیده قاچاق یکی از موضوعاتی است که با جدیت در دستور کار این فرماندهی قرار داشته و با توجه به شعار سال -رونق تولید- وظیفه ما را دو چندان نموده و با اهتمام بیشتر به مبارزه با این پدیده شوم ادامه خواهیم داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22