تسنیم/معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: اکنون بارش باران در تمامی جاده‌های استان ادامه دارد و محور گرگان به آق قلا و همچنین محور گلوگاه به بندرگز نیز مسدود شده است.
غلامرضا بیکی اظهارداشت: به غیر از دو جاده گرگان- آق‌قلا (قربان آباد) و بندرگز به گلوگاه که به دلیل طغیان آب در استان مسدود هستند، تمام محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد روان در آنها جریان دارد.
وی گفت: هم اینک اکیپ‌های راهداری در حال پاکسازی مسیرها و خدمات‌رسانی به رانندگان هستند و با فروکش کردن آب، محورهای مسدود شده نیز بازگشایی خواهند شد.
یکی به رانندگان توصیه کرد که حتی‌الامکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند کرده و در صورت لزوم برای انجام سفر حتما اطلاعات راه‌های استان را از سامانه 141 دریافت کنند.
به گفته وی، بارش باران تا امشب در استان ادامه دارد و رانندگان برای تردد به ویژه در محورهای کوهستانی تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید