آخرین خبر/ رئیس اتحادیه مشاورین املاک شیرازگفت: تا حدودى قیمت مسکن در شیراز کاهش یافته، اما این مهم نتوانسته رونقى در بازار مسکن ایجاد کند و مسکن در شیراز همچنان در حالت رکود به سر مى‌برد.
به‌نظر تابنده‌ماه در حال حاضر بهترین زمان براى افرادى است که قصد خرید خانه دارند، چرا که رکود موجود تا حدودى قیمت مسکن در شیراز را کاهش داده است.
تسهیلات بانک‌ها زمانى مى‌تواند افراد را خانه‌دار کند که میزان مبلغ وام متناسب با قیمت روز مسکن باشد؛ اما با در نظر گرفتن قیمت امروز متوجه مى‌شویم پرداخت 60الى 80 میلیون تومان تسهیلات توسط بانک مسکن، پول چند متر آپارتمان بیشتر نمى‌شود.
قیمت یک متر منزل در خیابان قصردشت شیراز در ماه‌هاى گذشته حدود 23 میلیون تومان بود، اما رکود بازار باعث شده که در حال حاضر قیمت هر متر خانه در این محل به 19 میلیون تومان کاهش یابد.
در حال حاضر، قیمت هر متر خانه در خیابان بعثت حدود 8 الى 9 میلیون تومان است، در شرایط فعلى مردم با توجه به بودجه‌اى که دارند اقدام به خرید خانه در نقاط مختلف شهر مى‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913