آخرین خبر/رئیس اداره مدیریت بحران پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از برگزاری مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر شهید کلانتری چابهار خبر داد.
علی اکبر جعفری اظهار کرد: این مانور با حضور تیم های آتش نشانی بندر و اداره مدیریت بحران پدافند غیرعامل و HSE همزمان با پنجمین روز هفته پدافند غیر عامل در اسکله شماره 4 بندر شهید کلانتری چابهار برگزار شد.
وی سنجش توان عملیاتی تیم های آتش نشانی نیروهای واحدهای دریایی و تیم های عملیاتی بندر تمرین ارتباطات و فرماندهی حوادث در مواقع اضطراری و بررسی نقاط ضعف و قوت نیروها را از اهداف برگزاری این مانور اعلام کرد.
رئیس اداره مدیریت بحران پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان این که برگزاری این گونه مانورها می تواند نقش مهمی را در افزایش آمادگی نیروها برای مقابله با حوادث ایفا کند خاطرنشان کرد: نیروهای دریایی و بندری ادارات ایمنی و حفاظت محیط زیست دریایی برق و تاسیسات و یگان حفاظت بندر چابهار نیز در برگزاری این مانور همکاری داشتند.
به گفته جعفری در این مانور از تجهیزاتی مانند شناور آتش خوار، جرثقیل، شناور مقابله با آلودگی، خودروهای سبک و سنگین آتش نشانی، شناور سنتی، آمبولانس، خودروی امداد و نجات و کارتریج دودزا استفاده شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c