شبستان/ رزمایش پدافند غیرعامل با حضور «منوچهر حبیبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین و دیگر مسئولان استانی امروز (یکشنبه ۱۲ آبان) با هدف امنیت دسترسی به انرژی و ایمن سازی ساختمان های مسکونی در شرایط بحرانی و حساس در قزوین برگزار شد.
حبیبی در حاشیه برگزاری این رزمایش بیان کرد: برگزاری رزمایش پدافندغیرعامل در تمامی دستگاه ها حیاتی و حساس است و به خصوص در مکان های شلوغ و پرتجمع و واحدهای مسکونی باید این امر مورد توجه قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی باید توانایی خود را در مقابله با بحران محک بزنند و این رزمایش هم در این زمینه برگزار شده است.
وی یادآور شد: روند حضور دستگاه ها در این رزمایش ارزیابی می شود و نواقص و مشکلات مرتفع می شود و باید بکوشیم در مقابله با بحران های احتمالی آمادگی لازم را داشته باشیم.
گفتنی است این رزمایش با حضور ۲۹ دستگاه اجرایی، ۲۲۰ نفر از نیروهای دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی، انتظامی و خدماتی در جایگاه سوخت واقع در خیابان فلسطین قزوین برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9