باشگاه خبرنگاران/ اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت روز دانش آموز از امروز بین رانندگان سرویس مدارس این شهر لاستیک و روغن با تخفیف ویژه توزیع می‌شود.
عرشیان افزود: ۶۰۰ حلقه لاستیک و ۳ هزار لیتر روغن بین رانندگان توزیع خواهد شد.
به گفته او، ۹۰۰ دستگاه تاکسی و ۴۰۰ دستگاه غیر تاکسی در حوزه سرویس مدارس فعالند که اولویت برای دریافت لاستیک و روغن با رانندگان تاکسی است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: قیمت لاستیک و روغنی که بین رانندگان توزیع می‌شود ۳۰ تا ۳۵ درصد کمتر از بازار است.
به گفته عرشیان، تعویض روغن برای رانندگان به صورت رایگان انجام خواهد شد.
او اضافه کرد: رانندگانی که پیامک دریافت کرده اند برای دریافت حواله به سازمان تاکسیرانی قزوین مراجعه کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به محدودیت توزیع اولویت با کسانی است که پس از دریافت پیامک زودتر مراجعه و حواله دریافت کرده اند.
عرشیان با بیان اینکه ۸۰ تا ۹۰ درصد از رانندگان سرویس مدارس غیر تاکسی زن هستند افزود: روزانه ۱۳ تا ۱۵ هزار دانش اموز ۱۷۵ مدرسه شهر قزوین از طریق سرویس مدارس جا به جا می‌شوند.
خبر خوش برای بیمه رانندگان تاکسی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: بر اساس ابلاغیه‌ای که ۱۵ مرداد از تامین اجتماعی گرفته شد، رانندگانی که تا پایان سال ۹۶ بیمه بودند و به هر دلیلی بیمه آن‌ها قطع شده است، می‌توانند برای بهره مندی از بیمه یارانه‌ای و ۵۰ درصد به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.
به گفته عرشیان، هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی و ۲ هزار و ۳۰۰ راننده وانت بار فاقد بیمه هستند.
او اضافه کرد: اگر دولت با درخواست حذف و اضافه موافقت کند این رانندگان با خانواده هایشان که یک جمعیت ۲۰ هزار نفری می‌شوند را تحت پوشش بیمه قرار خواهیم داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: از طریق استانداری و نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع هستیم.
عرشیان افزود: در حال حاضر در شهر قزوین ۵ هزار راننده تاکسی و ۶ هزار و ۵۰۰ راننده در حوزه وانت بار مشغول به فعالیتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9