ایسنا/فردا سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان زنجانی‌ها وزیر اطلاعات خواهد بود.
راهپیمایی ۱۳ آبان، روز استکبارستیزی امسال نیز با حضور حداکثری همه اقشار مردم برگزار می‌شود.
راهپیمایی ۱۳ آبان امسال در شهر زنجان، فردا از ساعت ۹:۳۰ از چهارراه امیرکبیر تا میدان انقلاب این شهر، آغاز شده و سخنران این مراسم وزیر اطلاعات خواهد بود.
در شهر ابهر نیز راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح در مسیر چهارراه امام حسین(ع) تا میدان انقلاب این شهر با سخنرانی حجت‌الاسلام جعفر رحیمی(امام جمعه ابهر)، در شهر هیدج راهپیمایی از ساعت ۱۱ از میدان شهرداری تا مسجد صاحب‌الزمان با سخنرانی حجت‌الاسلام زارعی(امام جمعه هیدج) و در شهر صائین‌قلعه، راهپیمایی ۱۳ آبان از مسجد صاحب‌الزمان تا بوستان شهدای گمنام از ساعت ۱۰ آغاز می‌شود.
راهپیمایی روز ۱۳ آبان شهر سلطانیه نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام سلیمانی(نماینده ولی‌فقیه در سپاه سلطانیه) در ساعت ۱۰ صبح از مسجد فاطمه‌الزهرا(س) تا گلزار شهدا آغاز می‌شود. در شهر زرین‌آباد، حجت‌الاسلام مقدمی(امام جمعه زرین‌آباد) سخنران این راهپیمایی است که از ساعت ۱۰ از مقابل سپاه تا مصلی آغاز می‌شود. همچنین در شهر حلب، راهپیمایی از ساعت ۱۰ از مقابل بخشداری تا مسجد جامع برگزار می‌شود.
سخنران راهپیمایی روز ۱۳ آبان شهر قیدار، حجت‌الاسلام موسوی‌تبار(امام جمعه قیدار) بوده و این مهم از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا تا مزار شهدا برگزار می‌شود. در شهر خرم‌دره نیز راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح از مسجد رسول‌الله(ص) تا مصلای نمازجمعه از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود. در شهر آب‌بر راهپیمایی از میدان امام علی(ع) تا مصلی نمازجمعه از ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام منصوری(امام جمعه آب‌بر) آغاز می‌شود.
راهپیمایی مردم شهر ماه‌نشان با سخنرانی حجت‌الاسلام زاهدی‌پور(امام جمعه ماه‌نشان) از سه‌راهی ینگجه تا مصلای امام خمینی در ساعت ۱۰ و در شهر دندی نیز راهپیمایی از ۱۰ صبح از مقابل سپاه تا مزار شهدا با سخنرانی حجت‌الاسلام خورشیدی‌اطهر(امام جمعه دندی) برگزار می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd