باشگاه خبرنگاران/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: امسال ۶ نقطه پرحادثه در جاده‌های استان رفع و حذف می‌شود.
علی اصغر بدیعی مقدم گفت: امسال برای تهیه و نصب گارد ریل، ۵۳۰ میلیون ریال و برای تعمیر گارد ریل، ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
بدیعی مقدم افزود: در این مدت، سه هزار و ۵۰۰ عدد علائم ایمنی راه‌ها از جمله علائم اخطاری، انتظامی، مسیر نما تهیه و تصب شده که بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.
او اظهار داشت: هزار کیلومتر خط کشی سرد در راه‌های اصلی و شریانی، فرعی و روستایی استان اجرا شده است و ۲۱۰ عدد بنر با مضامین شعار‌های ایمنی جاده‌ای تهیه ودرمحور‌های اصلی استان نصب شده است.
بدیعی مقدم تهیه و نصب ۵۴۲ مترمربع تابلو اطلاعاتی، اجرای ۳۰۰ مترمربع خط نوشته و هاشور، ایمن سازی سرگارد ریل و دماغه‌ها و نصب ناحیه انتقالی پل‌ها به تعداد ۶۰۰ مورد را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد.
بدیعی مقدم اظهار داشت: ارتقای عملکرد و حفظ سیستم روشنایی در ۲ کیلومتر راه، ۲ دستگاه تونل، ونصب ۸۵ عدد چراغ‌های آذرخشی و چشمک زن جاده‌ای و ایمن سازی ۳۴ کیلومتر شیب شیروانی حاشیه راه ازدیگر اقدامات انجام شده برای تامین و ارتقای ایمنی سفر‌های جاده‌ای در استان بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: امسال ۷۴ مورد اقدام برای حفظ حریم راه، رفع تصرفات غیرمجاز و تصادفات در جاده‌های خراسان شمالی انجام شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45