ایرنا/ مدیر شهرداری منطقه ۲ سنندج از آغاز عملیات احداث پارک‌ جدیدی به مساحت ۱۹ هزار متر مربع در بلوار امداد شهرک مولوی این شهر خبر داد.
عرفان فتحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر عملیات آماده سازی بستر این پارک شامل تسطیح و رگلاژ و خاکبرداری آغاز شده و تلاش می‌شود تا بهار سال ۹۸ احداث آن به اتمام برسد تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه هم اکنون در قسمتی از این مکان ست بازی برای سرگرمی کودکان منطقه قشلاق و شهرک مولوی نصب شده است، افزود: توسعه و افزایش سرانه فضای سبز و احداث فضای سبز و پارک‌ها از اولویت‌های مدیریت شهری است و این مهم در شهرداری سنندج با جدیت دنبال می‌شود.
مدیر شهرداری منطقه ۲ سنندج ایجاد محیط بصری زیبا و شاداب برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت، بهبود شرایط زیست محیطی، افزایش سلامت زیستی شهر، ایجاد چشم انداز مناسب و توسعه فضای سبز را از مهمترین اهداف احداث فضای سبز در سطح شهر اعلام کرد.
وی یادآور شد: در این مدت همچنین یک هزار و ۵۰۰ متر مربع فضای سبز در بلوار مستضعفین مقابل محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کردستان در سنندج احداث شده است.
فتحی تاکید کرد: در سال جاری اقدامات گسترده ای‌ در زمینه احداث فضای سبز در سطح شهر انجام شده که از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نقش بسزایی در توسعه فضا و منظر شهری داشته است.
وی ابراز امیدواری کرد با تداوم این روند و حفظ و گسترش فضاهای سبز در سطح شهر بتوانیم در راستای رفاه و آسایش شهروندان گام برداریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34