ایسنا/ کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد امروز را به عنوان اولین روز با دمای زیر صفر درجه‌ی استان در سال آبی جاری اعلام کرد.
سید عباس میرحسینی با اشاره به این که امروز ۱۲ آبان ماه اولین روز استان با دمای کمتر از صفر درجه‌ سانتی‌گراد در سال آبی جاری بوده است، اظهار کرد: کمترین دمای ثبت شده در استان طی شبانه روز گذشته از سبزدشت بافق با دمای منهای یک درجه سانتی‌گراد و گرمترین نقطه نیز با دمای ۲۹ درجه گزارش شده است.
وی آسمان فردای استان از ساعات بعد از ظهر و امشب را ابری و گاهی توام با وزش باد نسبتا شدید و احتمال رگبار پراکنده در مناطق کوهستانی شیرکوه اعلام کرد و گفت: دمای استان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز تا سه درجه کاهش خواهد یافت و از صبح روز سه‌شنبه کمینه دمای مناطق سردسیر و کوهستانی یزد به کمتر از صفر خواهد رسید.
این کارشناس هواشناسی کاهش جزئی دما را پدیده غالب روزهای پایانی هفته در استان خواند و در ادامه راجع به دمای هوای مرکز استان نیز خاطرنشان کرد: دمای شهر یزد طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۰ تا ۲۶ درجه سانتی‌گراد نوسان داشته و پیش‌بینی می‌شود امروز بین دماهای ۱۰ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد نوسان داشته باشد.
میرحسینی در پایان اضافه کرد: فردا ۱۳ آبان ماه دمای شهر یزد بین ۸ تا ۲۲ و روز بعد آن نیز دمای یزد بین ۷ تا ۲۱ درجه سانتی گراد تغییر خواهد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b