دانا/ رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد از افزایش قیمت نان در یزد خبر داد و گفت: میزان افزایش قیمت نان هنوز مشخص نشده است و تصمیم گیری نهایی در مورد آن هفته آینده انجام می‌شود.
جلال پیروزی فر از افزایش قیمت نان در یزد خبر داد و گفت: میزان افزایش قیمت نان هنوز مشخص نشده است و تصمیم گیری نهایی در مورد آن هفته آینده انجام می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای بررسی و آنالیز قیمت نان تصریح کرد: افزایش قیمت آرد ناچیز بوده و دلیل اصلی این تصمیم افزایش هزینه های جاری نانوایی‌ها مانند هزینه دستمزد، آب، برق، اجاره، مخارج مغازه و ... است.
رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد افزود: افزایش قیمت نان در یزد همزمان با سراسر کشور خواهد بود اما تصمیم گیری در مورد میزان آن با خود استان ها خواهد بود.
پیروزی فر اظهر داشت: رانندگان کامیون های حمل آرد نیز درخواست افزایش کرایه دارند که در مورد این موضوع نیز هفته آینده تصمیم گیری خواهد شد.
وی در خصوص سهمیه آرد شهرستان ها گفت: توزیع آرد در بین شهرستان ها بر اساس سهمیه بندی که از قبل تعیین شده بوده انجام می شود و سهمیه هیچ کدام از شهرستان ها کاهش نداشته است البته درخواست افزایش سهیمه وجود دارد.
رئیس اتحادیه صنف نانوایان یزد عنوان کرد: حق مردم استفاده از نان خوب، باکیفیت و تازه است که در این راستا هم مسئولین و هم نانواها باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا نان با کیفیت به دست مردم برسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b