ایسنا/ معاون گردشگری و امور زائران استانداری فارس گفت: نمایشگاه گردشگری پارس، آذرماه امسال در شیراز برگزار خواهد شد.
ظفر افشون گفت: نمایشگاه گردشگری پارس طی روزهای 26 الی 29 آذرماه امسال و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز برگزار خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم حضور تاثیرگذار فعالان حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان فارس در این نمایشگاه، گفت: برگزاری این نمایشگاه تنها وظیفه یک نهاد نیست بلکه یک کمیته متشکل از نمایندگان دستگاه‌های مختلف وظیفه برنامه ریزی و برگزاری را عهده دارند.
افشون با بیان اینکه نمایشگاه‌ها موتور محرکه و حلقه‌ای مهم در زنجیره گردشگری محسوب می‌شوند، لزوم حضور فعال‌تر عشایر در نمایشگاه گردشگری پارس را یادآور و متذکر شد: اداره کل امور عشایر استان فارس در برگزاری این نمایشگاه حضوری فعال داشته باشد.
وی همچنین به نقش حائز اهمیت بخش خصوصی خصوصی در تقویت صنعت گردشگری اشاره و خاطرنشان کرد: دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه و ذی نفعان بخش خصوصی و همه دستگاه‌های مرتبط باید همکاری لازم را برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد داشته باشند.
معاون استانداری فارس بر حضور فعال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در برگزاری نمایشگاه و ایجاد شور و نشاط در حین برپایی این رویداد گردشگری تاکید کرد.
افشون ابراز امیدواری کرد که با برگزاری رویدادهای مشابه، ضمن معرفی هرچه بیشتر و بهتر توانمندی‌های فارس، شاهد حضور و جذب سرمایه‌گذاران در صنعت گردشگری و در نهایت اشتغال مناسب باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913