ایسنا/ مسابقات اتومبیلرانی دِرِگ (شتاب) 400 متر قهرمانی استان فارس با استقبال خوب ورزشکاران این رشته در شیراز برگزار شد.
مسابقات اتومبیلرانی دِرِگ (شتاب) 400 متر قهرمانی استان فارس با حضور بیش از 80 شرکت کننده و با همکاری هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی فارس و شهرداری شیراز، برگزار شد.
رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس در خصوص این مسابقات گفت: این دوره از رقابت‌ها با استقبال خوب ورزشکاران و در 8 کلاس مختلف در محدوده جاده در حال احداث خرامه شیراز، برگزار شد.
مسعود طهماسبی گفت: در این دوره شرکت کنندگان در کلاس‌های 206، 8 سوپاپ شهری، 8 سوپاپ جی تی، ۱۶ سوپاپ شهری، ۱۶ سوپاپ شهری، ۶ و ۸ سیلندر، ریس استریت، ۴ سیلندر توربو و آزاد با یکدیگر رقابت کردند.
طهماسبی ادامه داد: مسابقات اتومبیلرانی دِرِگ (شتاب)، یکی از انواع مسابقات اتومبیلرانی سرعت محسوب می‌شود که شرکت کنندگان در یک خط مستقیم با هم رقابت می‌کنند؛ برنده خودرویی است که در زمان کوتاهتری مسافت مشخص شده را بپیماید.
رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس خاطرنشان کرد که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاوه بر برگزاری 2 دوره مسابقات استانی، اعزام تیم به رقابت‌های ملی نیز در تقویم گنجانده شده است.
در پایان این دوره از مسابقات دِرِگ استان فارس در کلاس ۲۰۶، محمد نوذری، علی مشتاق عسکری و نوید مزارعی، در کلاس 8 سوپاپ شهری؛ محمد بهمن پور، علی شمسی و محسن مصیبی، در کلا 8 سوپاپ جی تی؛ علی رشیدی، محمد دولت آبادی و سعید رسولی زاده و علی شمس، در کلاس 16 سوپاپ شهری؛ سامان رفیعی، محمدصادق درکی و امیر خسروی، در کلاس 6 و 8 سیلند؛ محمدرضا تابع، رامین غیبی، احمد علیپور، در کلاس ریس استریت؛ مجتبی نجفی، محمد نوذری و علی مشتاق عسکری، در کلاس ۴ سیلندر توربو؛ داریوش نوذری، بهروز ضامن و حبیب مظلوم و در کلاس آزاد هم داریوش نوذری، محمد نوذری و بهروز ضامن، مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913