ایرنا/ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان موفق به کشف یک تن برنج در چابهار و ۲ و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در نیکشهر شدند.
سرهنگ حیدرعلی کیخای مقدم گفت: روز گذشته مأموران این فرماندهی هنگام گشت زنی به یک دستگاه خودروی سواری هیوندا مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو 100کیسه 10کیلوئی برنج پاکستانی قاچاق به ارزش تقریبی 120میلیون ریال کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار خاطر نشان کرد: خودرو توقیف و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر هم از کشف 2میلیارد و پانصد میلیون ریال انواع کالای قاچاق در بازرسی از 2دستگاه خودروی پژو 405 در شهرستان نیکشهر خبر داد.
سرهنگ حمید نوری گفت: در بازرسی از این خودروها، تعداد73حلقه لاستیک خودرو، 30طاقه پارچه مشکی طرح دار، ۳۲کارتن سرویس چینی 18پارچه، 2500عدد قاب گوشی موبایل، ۱۴۶عددقندان چینی، ۳۱۵عدد گلس موبایل، ۲۰طاقه پارچه چادری زنانه و ۳۶۰قالب صابون آرایشی قاچاق که بارگیری شده بودند کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر افزود : 2متخلف دستگیرشده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c