باشگاه خبرنگاران/با تلاش مأموران پلیس آگاهی شهرستان هیرمند ۵ نفر از عاملان قتل مسلحانه ۲ مرد میانسال به دام افتادند.
سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی قتل مسلحانه ۲ مرد ۴۰ و ۵۰ ساله در مهر ماه سال جاری در روستای میلک شهرستان هیرمند موضوع به صورت وپژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز که با حضور در صحنه قتل و بررسی میدانی و تحقیق از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد ۵ نفر پس از مشاجره لفظی با مقتولان به وسیله یک سلاح کلاش و یک سلاح شکاری به سمت آن‌ها تیر اندازی و از محل متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس بلافاصله هویت قاتلان شناسایی که با توجه به متواری بودن آن‌ها تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه آن‌ها آغاز شد.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به این پرونده سرانجام پس از چند روز تلاش و پیگیری مستمربا اقدامات تخصصی مخفیگاه‌های قاتلان را در نقاط مختلف شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی طی چند عملیات مجاز هر ۵ نفر عاملان این جنایت را دستگیر کردند.
سردار طاهری در پایان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های خود به جنایت ارتکابی بدلیل اختلافات کاری و مالی که با مقتولان داشتند اعتراف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c