باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از به هلاکت رسیدن یک سارق مسلح در درگیری با مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد.
سرهنگ محمود سعادتی گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در پی تحقیقات و اقدامات تخصصی خود از حضور یک سارق مسلح گوشی تلفن همراه و وجه نقد در این شهرستان مطلع و دستگیری او را در دستور کار قرار دادند.
او افزود: روز گذشته به منظور دستگیری این سارق و شرور مسلح تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی به روستای مذکور اعزام و فرد سارق را که در حین تردد بود روئیت می‌کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: فرد سارق که متوجه حضور مأموران شده بود، شروع به تیر اندازی به سمت مأموران کرده که با مقابله به مثل مأموران رو برو و به ضرب چند گلوله به هلاکت می‌رسد.
سرهنگ سعادتی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کمری بهمراه یک تیغه خشاب با سه فشنگ جنگی در عملیات درگیری بااین سارق مسلح خاطر نشان کرد پلیس به عنوان حافظ جان، مال و ناموس مردم به هیچ وجه اجازه جولان و سرکشی را به افراد شرور و سارقان مسلح نخواهد داد وبا این افراد به شدت برخورد خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c