ایسنا/ رئیس گروه برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از صدور ۱۸ موافقت اصولی طرح‌های گردشگری در شش ماهه نخست سال ۹۸ در استان خبر داد.
محمد نورالهی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این تعداد موافقت اصولی برای احداث طرح‌های گردشگری در قالب مجتمع‎های گردشگری، هتل، مراکز سرگرمی‎تفریحی، سفره‎خانه و رستوران سنتی در سطح استان صادر شده و پیش‎بینی می‌شود با اجرای این طرح‎ها برای ۳۳۵ نفر در استان شغل ایجاد شود.
وی گفت: با توجه به رویکرد اداره‎ کل میراث فرهنگی استان در توسعه پایدار گردشگری، راه‌اندازی تأسیسات گردشگری با هدف تقویت زیرساخت‌‎های اقامتی و پذیرایی، ایجاد اشتغال‌زایی، احیاء فرهنگ، آداب و رسوم بومی، رونق اقتصادی جوامع محلی و آشنایی گردشگران با جاذبه‌‎های تاریخی و طبیعی کمتر شناخته شده از اولویت‌‎های این اداره‎کل به شمار می‌رود.
رئیس گروه برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام ادامه داد: سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ما در راستای توسعه زیرساخت‌های بخش گردشگری در استان آماده همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستیم.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a