تسنیم/سرهنگ وحید علیپور با اعلام محدودیت‌های ترافیکی اردبیل اظهار داشت: به دلیل راهپیمایی 13 آبان ماه محدودیت‌های ترافیکی در برخی از خیابان‌های شهر اردبیل اعمال می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اردبیل بیان کرد: روان‌سازی ترافیک دلیل اصلی این اعمال این محدودیت ترافیکی است که در این زمینه از رانندگان تقاضا داریم از پارک خودروی خود در طول مسیر راهپیمایی خودداری کنند تا بتوانیم نسبت به روان‌سازی ترافیک همکاری‌های لازم را داشته باشیم.
علیپور بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز 13 آبان ماه در طول خیابان امام(ره) محدوده ایستگاه سرعین تا میدان امام حسین(ع) و طول خیابان نائبی از محدوده 15 خرداد تا میدان شریعتی و تمامی معابر منتهی به طول خیابان امام(ره) از ساعت 8 صبح اعمال می‌شود.
وی تصریح کرد: انتظار ما از رانندگان و ترددکنندگان این است که نسبت به پارک خودروی خود در محدوده ترافیکی دقت کرده و از این کار امتناع کنند که این موضوع به عنوان اولویت اساسی مطرح بوده و باید همگان تلاش خود را برای همکاری با ما انجام دهند تا راهپیمایی فردا به صورت باشکوه و منظم برگزار شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253