دانا/ رئیس هواشناسی آمل گفت: از امروز وضعیت هوای استان رو به بهبودی خواهد بود و شدت آن کم می‌شود و تا پایان هفته هوای پایداری را داریم.
هوشنگ بهزادی، با اشاره به بارش خوبی که از دو شب گذشته در شهرستان آمل شاهد بودیم اظهار کرد: مقدار بارندگی از آغار سامانده بارشی تا صبح امروز امامزاده عبدالله(ع) 9 میلی متر، کنگر کلا 4 میلی متر، پاشاکلا دشت سر 17/9 میلی متر، دابودشت آمل 41/6میلی متر، هلومسر 26 میلی متر، جوربند 5 میلی متر، لارویج 12/5 و از 1 میلی متر، بلیران 26/4 و بیشترین بارش در کلوده 52 میلی متر بوده است.
وی با بیان اینکه این سامانه از دو شب گذشته فعالیت اش را در مرکز استان آغاز کرد ، عنوان کرد: این سامانه مناطق جلگه ای و ساحلی را در برگرفته است و کمتر مناطق مرتفع را درگیر کرده، به طوری که هر چه به سمت بالادست می رویم از شدت بارندگی کاسته شده است.
رئیس هواشناسی آمل تصریح کرد: تا ظهر دیروز هوای ناپایدار ادامه داشتند، از امروز هوا رو به بهبود خواهد بود و شدت آن کم می شود و تا پایان هفته هوای پایداری را خواهیم داشت.
وی از سرعت باد با حداکثر 54 کیلومتر در ساعت خبر داد و اظهار کرد: از دو شب گذشته شدت رعد و برق های شدید تا خفیف را شاهد بودیم که در برخی ساعات شدت بیشتری داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9