ایرنا/ به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، همزمان با سراسر کشور زنگ استکبارستیزی در مدارس استان مازندران نواخته شد و دانش آموزان فریاد استکبار ستیزی سر دادند.
آئین نمادین زنگ استکبار ستیزی امروز دوشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در دبیرستان پسرانه متوسطه اول شهید بصیر ساری نواخته شد.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم گفت: امروز روزی خاص است،‌ روزی که دانش‌آموزان سهم خود از اداره کشور و مسئولیت انقلاب را به عهده می گیرند،‌ امروز سالروز تصویب کاپیتولاسیون است که مورد انتقاد شدید امام (ره) قرار گرفت که منجر به تبعید ایشان شد.
عسکری نیکزاد افزود: نقطه عطف ۱۳ آبان تسخیر لانه جاسوسی ،‌ سفارت آمریکاست که مورد استقبال و تحسین تمامی آزادی خواهان جهان قرار گرفت.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به نقش دانش آموزان در وقایع استکبارستیزی انقلاب اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان در تمامی ادوار انقلاب مسئولیت سنگینی داشته و امروز نیز در سنگر سازندگی قبول مسئولیت می کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9