ایرنا/راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور در استان زنجان آغاز و فریاد استکبارستیزی با مشت‌های گره‌خورده در دیار غواصان دریادل طنین‌انداز شد.
مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه استان زنجان همگام و همصدا با ایرانیان سراسر کشور در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند و این حرکت عظیم از دقایقی قبل در زنجان و سایر شهرستان‌های این استان آغاز شد.
مرد و زن، پیر و جوان و نسل دیروز و امروز به جوش و خروش آمده و در امتداد مسیری که آغاز آن در خرداد سال ۱۳۴۲ بود این بار در گام دوم انقلاب اسلامی، حضور بی‌نظیری در مسیر چهارراه امیرکبیر تا میدان انقلاب در زنجان و در سایر شهرستان‌های استان داشته و در پی خلق حماسه‌ای مثال‌زدنی هستند.
مردم زنجان بار دیگر به صحنه آمده‌اند تا به جهانیان بگویند همواره مدافع ولایت و آرمان‌های انقلاب بوده و در راه مبارزه با ظلم، هیچ‌گاه خسته نمی‌شوند و این مسیر تا ظهور ولی عصر(عج) ادامه دارد.
۱۳ آبان، یادآور سه رخداد مهم در تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی است. تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ رخدادهای مهم این روز هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd