ایرنا/جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی زنجان گفت: با توجه به حاکم بودن مه بر پنج مسیر ارتباطی پرتردد این استان، رانندگان عبوری لازم است با دقت بیشتری رانندگی کنند.
سرهنگ محمدعلی عظیمی، افزود: مسیرهای ارتباطی زنجان - میانه(کیلومتر یک تا ۲۰)، زنجان - طارم، تهم - چورزق، دندی - پاپایی و آزادراه زنجان - قزوین(کیلومتر ۲۲ به بعد) از یکشنبه شب، مه آلود است.
وی اظهار داشت: لازم است رانندگان به دلیل کاهش دید افقی و جلوگیری از حوادث احتمالی با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و در صورت نیاز از چراغ‌های مه‌شکن استفاده کنند.
عظیمی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار فقره تصادف جرحی در مسیرهای ارتباطی زنجان قزوین، زنجان - میانه و زنجان - خرمدره اتفاق افتاد که سه مورد آن به خاطر عدم رعایت حق تقدم و یک مورد دیگر نیز به علت خطی راننده از سرعت مجاز، رخ داد که بر اثر این تصادف‌ها ۶ نفر مصدوم و به منظور درمان به مراکز درمانی انتقال یافتند.
۶ ماه نخست امسال بر اثر وقوع ۲ هزار و ۳۶۷ فقره حادثه رانندگی در سطح جاده‌های ارتباطی این استان ۱۳۳ نفر کشته شدند که در نیمه نخست سال ۹۷ که به تعداد ۱۴۹ نفر بود ۹ درصد کاهش نشان می دهد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd