ایرنا/ یک واحد عرضه‌ فرآورده‌های خام دامی بدلیل عرضه مرغ تاریخ مصرف گذشته و غیر بهداشتی با دستور مقام قضایی در شهر دیواندره پلمپ شد.
رییس شبکه دامپزشکی دیواندره اظهار داشت: این واحد عرضه ‌فرآورده های خام دامی که در بخش توزیع مرغ کشتار روز فعالیت می کرد با شکایت اداره دامپزشکی و دستور مقام قضایی پلمب شد.
اهون احمدی افزود: این واحد اقدام به توزیع مرغ تاریخ مصرف گذشته کرده بود که تخلف آن در پی بازرسی گروه دامپزشکی شهرستان مشاهده و تثبیت شد و در این بازرسی علاوه بر کشف و ضبط مواد خام دامی، طبق قانون تصمیم بر پلمب شدن واحد صنفی با حکم مقام قضایی گرفته شد.
وی با بیان اینکه نظارت بر مراکز عرضه مواد خام دامی به صورت ویژه در شهرستان دیواندره حتی روزهای تعطیل نیز انجام می شود، اضافه کرد: با استفاده از ظرفیت پرسنل اداری و غیر اداری بطور شبانه روز آماده پاسخگویی به شکایات مردمی و بازرسی از واحدهای صنفی هستیم.
احمدی یادآور شد: همه واحدهای صنفی مانند رستوران ها، مراکز تهیه غذای آماده، قصابی ها، مرغ فروشی ها، سردخانه ها و هایپر مارکت ها توسط گروه‌های گشت نظارتی در دو نوبت صبح و عصر مورد بازدید و بازرسی قرار می‌گیرند و در صورت مشاهده تخلف، با واحد متخلف برابر قانون برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34