پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از خسارت 20 میلیارد ریالی سیل روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ابراهیم شجاعی با اعلام این خبر، گفت: در پی بارش شدید باران در شهرستان بهشهر که منجر به آب گرفتگی و سیلاب در جاده ها و معابر عمومی شهر شد بیشترین خسارت در مناطقی که در بستر رودخانه ها و داخل شهر از جمله خیابان های سالارزاده و قنبر آباد بوده که دچار سیلاب و رسوبات حاصل از سیل و گل و لای شده است.
وی تصریح کرد: برابر گزارش ستاد بحران شهرستان بهشهر میزان خسارت سیل اخیر بالغ بر 20 میلیارد ریال برآورد شده و بیشترین سیلاب در محور مواصلاتی جاده بهشهر به سمت گلوگاه بوده که منجر به بسته شدن مسیر غرب به شرق شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر اظهار داشت : روستاهای خلیل شهر، کرمانی محله و مهدیرجه بیشترین خسارت را در سیل اخیر داشته اند.
سرهنگ شجاعی با اشاره به پر شدن آب در زیر گذرها، راه آهن بهشهر، روستاهای کوهستان، سارو، دره ها، جداول شهری و آب گرفتگی بیش از 25 باب منزل و مغازه از دیگر خسارت های سیل اخیر بوده که خوشبختانه خسارت جانی نداشته است.
وی با اشاره به اقدامات و فعالیت های امداد و نجات پلیس در داخل و خارج از شهر به ویژه در حوزه پلیس راه از امداد رسانی به سیل زدگان و رانندگان وسایل نقلیه گرفتار در سیلاب برای تسهیل در عبور و مرور جاده ای و روستاهای قسمت شرقی شهرستان به سمت استان گلستان خبر داد.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9